Říjen 2008

STĚHING.....!!!!

14. října 2008 v 20:04 | Andy |  ↔Moe kecičky

!!!!!DŮLEŽITÉ!!!!!

PROSÍM,PŘEČTĚTE SI TENTO ČLÁNEK CELÝ!!!!!

ÁNOOO,slyšíte a vidíte dobře :) Tento blog se totiž stěhuje na blog fanasiansingers.blog.cz!!!!!! Hned vám to vysvětlím :D Blog se stěhuje,ptže mám blogů moc :D Mám dva blogy o Hil a Ash-ty zůstávají. Pak mám společně s Av-lin-al bloček fanasiansingers.blog.cz a pak teno a ještě blog o celebkách! A páč jsem vůbec neměla šanci tyto všechny blogy stíhat tak jsem se rozhodla že tento blog a blog o celebkách-lovely-celebs.blog.cz spojím a nastěhuju do blogu fanasiansingers,který bude obsahovat vše co bych semka přidávala a navíc bude i o celebkách!! Myslím si že tak to bude pro všechny lepší a budu to aspon stíhat :)
Doufám že zůstaneme SB nadále spřáteleni!!! Prosím,chci vás upozornit že tento blog pak smažu a bude pstě "vložený" v blogu fanasiansingers!!!! Nic se vážně nezmění!!!!
Pokud chcete být moji miláčkové se mnou dále spřáteleni na blogu fanasiansingers.blog.cz tak budu jedině ráááda!!! Všechny vás totiž hrozně moc miluju a nerada bych o vás přišla :'(
Tak prosím napište pod tento článek svoji: Přezdívku,Blog a jestli se mnou chcete být stále spřáteleni,počítejte ale s tím,že si u mě budete muset změnit adresu :D
Tento blog by se měl oficiálně splečně s blogem lovely-celebs přsunout na fanasiansingers.blog.cz bud v pátek 17.10. nebo někdy o tomhle víkendu!!!!
Takže doufám že se na mě nezlobíte a že stále zůstaneme spřáteleni i pod jinou adresou :)
Mám vás moc ráda a doufám že jste mě dostatečně pochopili a přečetli si tento článek celý!!!!

www.fanasiansingers.blog.cz :)